# 26 Wyjątkowy prezent dla Panny Młodej na wieczór panieński

Wieczór panieński jest zwykle organizowany przez świadkową oraz przyjaciółki Panny Młodej. Pomysłów i inspiracji na to ważne wydarzenie jest mnóstwo – niezależnie jednak od tego, w jaki sposób będziecie je celebrować, ważny jest wybór prezentu dla kobiety z okazji jej zamążpójścia.

Co zatem jej podarować? Oto kilka pomysłów, co może stać się ciekawym prezentem:

 •  Podwiązka z niebieskimi elementami
  Według zwyczaju, podwiązkę wręcza świadkowa, która pełni rolę głównego organizatora na weselu. Podwiązka jest praktycznym i ważnym prezentem, ponieważ zgodnie z przesądami, Panna Młoda powinna mieć na sobie niebieską podwiązkę – nową, pożyczoną, lub starą.
 • Bielizna na noc poślubną
  Zmysłowa, dobrej jakości bielizna to prezent, z którego przyszła Panna Młoda na pewno się ucieszy. Zdecydowanie bardziej, niż ze śmiesznych, fikuśnych i niekoniecznie seksownych strojów, teoretycznie przeznaczonych na tę noc. Pamiętajmy bowiem, że zdarza się ona tylko raz w życiu.
 • Pokaz tańca chippendalesów
  Ten element nieodzownie kojarzy nam się z każdym wieczorem panieńskim – dobrze zbudowani, przystojni mężczyźni w erotycznym, zmysłowym tańcu. Aby jednak mieć pewność, że nie okaże się to niewypałem, warto jest zatrudnić do tego profesjonalistów i nie oszczędzać, aby nie trafić na tancerzy-amatorów.
 • Wejściówka do SPA
  Co jest oczywiste, w dniu ślubu, Panna Młoda powinna wyglądać świeżo, promiennie i nieskazitelnie. Pomóc jej w tym może wizyta w saunie, na masażach i zabiegach kosmetycznych, które nie tylko zadbają o urodę, ale także samopoczucie Panny Młodej, która po wyjściu ze spa, na pewno poczuje się zrelaksowana i odstresowana, co przed ślubem jest na wagę złota!

(2) Comments

 1. Wejściówka do Spa, wydaje się interesująca, to chyba najbardziej atrakcyjny, ale i kosztowny prezent, mimo to ja bym nie pogardziła;)

Leave a Reply