Film ślubny

Film ślubny jest najlepszym i wyjątkowym sposobem na zatrzymanie pięknych chwil występujących w najważniejszym dniu Pary Młodej, by mogła wracać do nich wiele razy. Przypomnienie sobie, najważniejszych momentów, poczucie atmosfery, która panowała podczas ceremonii ślubnej jak i przyjęcia weselnego stanowi bezcenną pamiątkę, którą tworzy sama para i ich zaproszeni goście. Każdy film ślubny opowiada inną historię, w której główną rolę odgrywają wyjątkowi bohaterowie- Państwo Młodzi. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dobieramy najlepsze rozwiązania, jednak jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i sugestie. Wszystko odbywa się ze ścisłą współpracą z Klientem, by finalny efekt był jak najbardziej dla Niego zadowalający. Nasz fotograf oraz zespół operatorów są doświadczonymi profesjonalistami, którzy są w stanie zaprezentować wydarzenie ślubne od najlepszej strony, będąc przy tym jak najbardziej dyskretnym i niezauważalnym. Warto dodać, że nasze materiały są w pełni personalizowane, Para Młoda sama decyduje o długości materiału filmowego oraz o jego poszczególnych elementach. To Wy jesteście najważniejsi i każde Wasze zalecenie wdrażamy do produkcji filmowej. Do każdego filmu jest przygotowywany krótki teledysk, który jest podsumowaniem najważniejszych i najciekawszych występujących tego dnia momentów.

W filmie ślubnym zawarte jest przygotowywanie się Pary Młodej i jej błogosławieństwo, ceremonia ślubna oraz życzenia, przebieg przyjęcia weselnego wraz z oczepinami do ok 1.00 w nocy.

Konsultacje mogą odbywać się w naszej siedzibie w Łodzi, ale nie ma żadnego problemu, by wszystko wraz z podpisaniem umowy, odbywało się online oraz telefonicznie, co może stanowić wygodę dla par mieszkających w dalszych województwach.