FOTOGRAFIA ŚLUBNA

 • 500 fotografii po profesjonalnej obróbce graficznej
 • Ujęcia z przygotowań i błogosławieństwa
 • Ujęcia z ceremonii ślubnej wraz z życzeniami
 • Ujęcia z przyjęcia weselnego wraz z oczepinami
 • Sesja plenerowa w dniu ślubu
Zapytaj o swój termin

DLACZEGO ŚLUBNY OBIEKTYW ?

Personalizowane pamiątki

Dla nas, każda uroczystość jest wyjątkowa. Z każdym klientem współpracujemy indywidualnie, tworząc oryginalny zapis najważniejszych dla Państwa chwil.

Indywidualny opiekun

Każdy klient otrzymuje własnego, indywidualnego opiekuna, który prowadzi go przez cały proces przygotowań. Od pierwszego telefonu po sam ślub.

Szybkość oddania materiałów

Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu, co powoduje, że odznaczamy się bardzo wysokim wskaźnikiem szybkości przekazywania filmów do Waszych rąk.

Profesjonalny sprzęt

Aby tworzyć dla Państwa najwyższej jakości pamiątki, korzystamy z najnowszych zdobyczy technologii w dziedzinie fotografii i filmowania.

Wyszkolona kadra

Mówi się, że sprzęt to płuca naszej firmy, a ludzie to jej serce. Tworzymy kompletny i inspirujący zespół.

Dojazd na terenie całego kraju za darmo

Posiadamy oddziały na terenie całego kraju, co pozwala nam obsługiwać klientów w każdym zakątku Polski.

Nasza propozycja

Wybierz to co Cię interesuje

 • Film ślubny

  • Otrzymujesz dwa materiały: film główny oraz teledysk do filmu
  • Sami określacie wygląd i czas trwania filmu
 • Fotografia ślubna

  • 500 zdjęć w wersji cyfrowej
 • Oferta łączona

  • Fotograf oraz film
  • Dwa materiały wideo: film główny i teledysk do filmu
  • 500 zdjęć w wersji cyfrowej

POZNAJ OPINIE

Jesteśmy pewni, ze Ty również będziesz zadowolony z naszych usług. Przeczytaj opinie innych klientów

Długo szukaliśmy odpowiedniego fotografa i kamerzysty na wesele. Teraz, gdy jest już po całym wydarzeniu absolutnie nie żałujemy swojego wyboru. Polecamy każdemu, kto jeszcze ma jakiekolwiek wątpliwości! Zdjęcia i film cudowne! Jesteśmy zachwyceni!

Kamila Dębkowska

Niesamowita serdeczność i profesjonalizm. Nie sądziłem, że film z mojego ślubu i wesela przeniesie mnie z powrotem do tych cudownych chwil i pozwoli mi przeżyć to raz jeszcze. Cudowne, fantastyczne, ale przede wszystkim profesjonalne i nowoczesne nagranie. Jesteście NAJLEPSI !! DZIĘKUJEMY RAZ JESZCZE

Mateusz Zaorski

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje filmowanie wesela plus fotograf?

Koszt filmu i fotografii z  pierwszego dnia zdjęciowego już od 6 400 zł w składzie 2 osobowym.

Czy teledysk jest dodatkowo płatny?

Nie, teledysk znajduje się w cenie filmu ślubnego.

Wasza siedziba jest w Łodzi, natomiast my mieszkamy w innym, odległym województwie. Czy nadal możemy skorzystać z Waszych usług?

Oczywiście, działamy na terenie całej Polski i dojazd naszego zespołu jest zupełnie darmowy. Wszelkie konsultacje mogą być prowadzone online jak i telefonicznie wcześniej umawiając się na odpowiednią dla Was godzinę.

Jaka jest długość materiału filmu ślubnego i teledysku?

Nasze materiały są w pełni personalizowane i to para sama określa długość filmu bez wpływu na cenę.

Czy dron jest płatny oddzielnie?

Nie, dron znajduje się już w cenie filmu ślubnego.

Jak przebiegają ustalenia dotyczące wesela?

Każda para 3-4 tygodnie przed weselem otrzymuje ankietę, która ma na celu doprecyzować oczekiwania jak długość materiału jak i bardzo szczegółowe kwestie tj kadry.

Wszystko wiem, rezerwuje termin

PORADY EKSPERTÓW

# 29 Dekoracja kościoła

Czytaj więcej
Pisaliśmy już o dekorowaniu sali, jego przewodnich motywach oraz jakie pomysły warto zastosować.Dzisiaj przyszedł czas na omówienie zagadnienia, jakim jest aranżacja w kościele, co wartowykorzystać, jakie rozwiązania są najbardziej popularne. Zapraszamy do artykułu! Najbardziej wiodącym pomysłem na dekorację w kościele jest oczywiście dekorowanie ołtarza, alejęoraz wejścia do kościoła kompozycjami kwiatowymi. Warto wiedzieć, że takiej dekoracji już niezabiera się z kościoła, co proboszcz kościoła bardzo ceni.Państwo Młodzi w tym wyjątkowym dniu są głównymi bohaterowi, więc niczym prawdziwe gwiazdymogą wkroczyć do kościoła po czerwonym dywanie prowadzącym do ołtarza. Po drodze znajdują sięjeszcze dodatkowo rozstawione świeczniki, kwiaty oraz efektowne wazony. Wejście, także niezostaje...

# 28 Dekoracja weselnego bufetu

Czytaj więcej
Na weselach niejednokrotnie można spotkać się z tym, że Pary Młode dodatkowo decydują się na bufet z ciepłymi bądź zimnymi daniami. Jest to z pewnością dodatkowa atrakcja kulinarna, w którą warto zainwestować. Jednak warto również sprawić by miejsce, dla którego będzie przeznaczony bufet wyglądał ciekawie i estetycznie. Zachęcam o wyszukanie stylowych, efektownych mebli, które będą stanowiły oprócz praktycznego zastosowania, element dekoracyjny. Warto zastosować niekonwencjonalne pomysły, np. Wykorzystanie jako półki odpowiednio ozdobionej drabiny. Trzeba pamiętać, by dekoracje zostały tylko dekoracjami, to znaczy nie powinny utrudniać gościom oraz obsłudze dojścia do potraw. Wszystko powinno tworzyć spójną całość i pasować do innych elementów na sali. Dobrym pomysłem jest zastosowanie ekspozycji jedzenia...

# 27 Dekoracja ślubna, a Urząd Stanu Cywilnego

Czytaj więcej
Urząd Stanu Cywilnego pod względem estetycznym nie wydaje się zbyt atrakcyjnym obiektem. Wiele urzędów zabrania wprowadzanie jakichkolwiek zmian, a jedyną ozdobą są kwiaty na stole urzędnika. Coraz więcej par jest za wyjściem z bardzo oficjalnych ścian urzędu w inne, bardziej urokliwe miejsce, jednakże na to musi być potrzebna zgoda samego urzędnika. W dzisiejszym wpisie przedstawiamy wskazówki, które pomogą Wam łatwiej przekonać pracownika USC do udzielenia ślubu we wskazanym przez Was miejscu. 1. Wybrane miejsce musi odpowiadać kilku ogólno- przyjętym wymaganiom przez urząd tzn. Musi być godny i odpowiadający tak ważnej uroczystości. 2. Powaga USC musi być zachowana, dlatego jeśli zdecydowaliście się na salę restauracyjną, możecie napotkać się ze...

# 26 Wyjątkowy prezent dla Panny Młodej na wieczór panieński

Czytaj więcej
Wieczór panieński jest zwykle organizowany przez świadkową oraz przyjaciółki Panny Młodej. Pomysłów i inspiracji na to ważne wydarzenie jest mnóstwo - niezależnie jednak od tego, w jaki sposób będziecie je celebrować, ważny jest wybór prezentu dla kobiety z okazji jej zamążpójścia. Co zatem jej podarować? Oto kilka pomysłów, co może stać się ciekawym prezentem:  Podwiązka z niebieskimi elementami Według zwyczaju, podwiązkę wręcza świadkowa, która pełni rolę głównego organizatora na weselu. Podwiązka jest praktycznym i ważnym prezentem, ponieważ zgodnie z przesądami, Panna Młoda powinna mieć na sobie niebieską podwiązkę - nową, pożyczoną, lub starą. Bielizna na noc poślubną Zmysłowa, dobrej jakości bielizna to...
Więcej porad